× Fazeon X24F240P 24" 240Hz 0.5Ms Fast Ips Fhd Pıvot Gaming Monitör ürün görseli
Fazeon X24F240P 24" 240Hz 0.5Ms Fast Ips Fhd Pıvot Gaming Monitör
122 görüntülenme
0 yorum
0,0 / 5 (0 değerlendirme)
Marka: Fazeon
0,0
0 değerlendirme
5
Değerlendirmenizi Paylaşın
🏆
🥇 İlk Yorum Rozeti
İlk Yorum Şansını Yakala!
Bu içeriğe ilk yorum yapan sen ol ve özel rozetini hemen kazan!
Tüm Özellikler
Bu ürün için henüz detaylı özellik bilgisi girilmemiştir.
Ürün Soruları
Bu ürün hakkında henüz soru sorulmamıştır.
Kullanıcı Fotoğrafları
Bu ürün için henüz kullanıcı fotoğrafı paylaşılmamıştır.
Benzer Ürünler
Alienware Dell Alienware Aw2724Hf 27 Inç 360Hz 0.5Ms Full Hd Adaptive Sync Fast Ips Pivot Gaming Monitör
Msi 27" Pro Mp275Q 2560X1440 (Wqhd) 16:9 Flat Ips 100Hz 1Ms Adaptive-Sync Monitor
Acer 27" Ips Xf270 Xf270X1 Um.hx0Ee.101 1Ms 180Hz Hdmı-Dp Gaming Monitör
Asus Zenscreen Mb16Ace 15.6" 60Hz 5Ms (Type-C) Full Hd Ips Monitör
Asus Tuf Gaming Vg249Qm1A 23.8" 1 Ms Full Hd Ips 270 Hz Oyuncu Monitörü
Asus Vz24Ehf 23.8&Quot; 1Ms, 100Hz, Full Hd, Hdmı, Ips Led, Çerçevesiz Tasarım, Düşük Mavi Işık, Freesync Gaming Monitör
Samsung Essentıal S3 Ls22D300Gauxuf 22" 5Ms 100Hz Fullhd Ips Monitör
Dell S3221Qs 31.5'' 60Hz 4Ms (Hdmi+Display) Freesync 4K Ultra Hd Curved Led Monitör
Dell P2722He, 27" 5Ms, 60Hz, Full Hd, Hdmı, Dp, Usb, Type-C, Pivot, Ips Led Monitör
Twisted Minds Twısted Mınds 22" Tm22Fhd120Ips Fhd 120Hz 1Ms Hdmi Dp Vrr Ips Çerçevesiz Gaming Monitör
Acer Ka240Y Um.qx0Ee.005 23.8" 1 Ms 75 Hz Freesync Full Hd Va Led Monitör