× Fazeon X27F240P 27" 240Hz 0.5Ms Fast Ips Fhd Pıvot Rgb Gaming Monitör ürün görseli
Fazeon X27F240P 27" 240Hz 0.5Ms Fast Ips Fhd Pıvot Rgb Gaming Monitör
192 görüntülenme
0 yorum
0,0 / 5 (0 değerlendirme)
Marka: Fazeon
0,0
0 değerlendirme
5
Değerlendirmenizi Paylaşın
🏆
🥇 İlk Yorum Rozeti
İlk Yorum Şansını Yakala!
Bu içeriğe ilk yorum yapan sen ol ve özel rozetini hemen kazan!
Tüm Özellikler
Bu ürün için henüz detaylı özellik bilgisi girilmemiştir.
Ürün Soruları
Bu ürün hakkında henüz soru sorulmamıştır.
Kullanıcı Fotoğrafları
Bu ürün için henüz kullanıcı fotoğrafı paylaşılmamıştır.
Benzer Ürünler
Asus Vy229Hf 21.45" Ips Fhd 100Hz 1Ms Hdmi Vga Çerçevesiz Eyecare Monitör
Acer Ek241Y Gbi 23.8 Inç 120Hz 1Ms Full Hd Freesync Ips Monitör (Um.qe1Ee.g01)
Asus Rog Strıx Xg32Aq 32 175Hz 1Ms (Dp Hdmi Usb) Freesync Ve G-Sync 2560X1440 Gaming Fast Ips 2K Gaming Monitör
Asus Rog Strix Xg259Qng 24.5" Fast Ips Fhd 380Hz 0.3Ms Hdr Freesync/G-Sync Dp Hdmi Usb Pivot Monitör
Asus 15.6" Zenscreen Mb166C 60Hz 5Ms (Typec + Usb) 1920X1080 Ips Mat Taşınabilir Usb Monitör
Acer Nitro Ed273 P Um.he3Ee.p11 27 1Ms 165Hz Fhd Freesync Kavisli Monitör
Asus Proart Pa24Acrv 23.8 4K Ips Hdr400 2560 X 1440 5Ms 75Hz 350Cd Dp Hdmi Usb-C Hoparlör Vesa 3Yıl 95% Dcı-P3, Calman Verified, Pd 96W Pıvot Monitör
Samsung Odyssey G9 G95C Ls49Cg954Euxuf 49'' 1Ms 240Hz Qhd Gaming (Oyuncu) Monitör
Acer 21.5 Um.we1Ee.h01 Ek221Qh Va 1920X1080 100Hz 1Ms 250Nit 1Vga 1Hdmı Monitör
Spardox Gaming Sg-27240Rp 27" 1Ms 240Hz Ips Fullhd 2Xdp Pivot Oyuncu Monitörü
Dell 23.8 Dell Se2422H Fhd 5Ms 75Hz Hdmı+Vga Led Monıtor